Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grafik Tasarım

Tasarım, markalar için yaratıcı fikirlerin kurumsal kimlikle bütünleştiği, önemli bir süreç. Grafik tasarım ise, hayal gücünün ortaya koyduğu fikirleri gerçeğe dönüştüren ve markalar için değer yaratan sonuçlar ortaya koyan hizmetleri kapsıyor. Pazarlamanın odak noktasında yer alan grafik tasarım hizmetleri dijital ya da fiziksel mecralarda markanızın mesajlarını, doğru adrese yani hedef kitleye iletiyor. Grafik tasarım ajansı olarak iki ve üç boyutlu tasarımlar ortaya koyuyoruz.

Markanızın kurumsal imajını yansıtan logo, katalog, ambalaj, broşür, afiş, kartvizit, dergi sayfası ya da sosyal medya çalışmaları ile hayal gücünü, yetenek ve emekle birleştiriyoruz. Bugüne kadar yüzlerce markaya verdiğimiz profesyonel grafik tasarım hizmeti ile dijital ve konvansiyonel iletişim alanında fark yaratan konseptler inşa ediyoruz

Grafik tasarım hizmeti neden önemli?

Grafik tasarım nedir sorusunun temel yanıtı, bir mesajı hedef kitleye doğru görsel öğelerle sunma olarak tanımlanabilir. Dijital ya da basılı bir ortamda, hedef kitleye ve markanın kurumsal kimliğine, mecraya uygun tasarımlarla etkili bir iletişim kurgulanabilir. Profesyonel grafik tasarım araçları ve programlarıyla hazırlanan grafik tasarım çalışmaları, hedef kitleler üzerinde etkilidir. Yapılan araştırmalar, görsel öğelerin hafızada önemli bir yer ettiğini ve bilinirliği artırdığını ortaya koyuyor. Bu nedenle, sonuç odaklı bir iletişim kampanyasında doğru grafik tasarım çalışmaları çok önemli.

Profesyonel grafik tasarım hizmetleri sunan bir ajans olarak ortaya koyduğumuz çalışmalarda ürün ve hizmetleri doğru bir şekilde konumlandırıyor, hedef kitleye aktarıyoruz. Yenilikçi ve yaratıcı tasarım çalışmalarımız, disiplinli uygulama sürecimizle markanız ve hedef kitleniz arasında doğru bağların kurulmasını sağlıyoruz. Dönüşüm odaklı, akılda kalıcı tasarımlarla hikayenizi görselleştiriyoruz. Sadece üstlendiğimiz proje bitene kadar değil projenizin devamında da tüm desteğimizle yanınızdayız.

Sunduğumuz grafik tasarım hizmetleri

Pazarlama, iletişim ve yazılım projeleriniz için sunduğumuz grafik tasarım çalışmaları arasında neler var?

 • Kurumsal kimlik tasarımı: Logo, kartvizit, sunum, tabela ve onlarca öğenin tasarımı
 • Katalog tasarımı: Firma ve ürün katalogu, dijital katalog, fiyat listesi, broşür
 • Ambalaj tasarımı ve çekimi: Kutu, şişe ve etiketler
 • Dış ve iç cephe giydirmeleri tasarımı
 • Animasyon, graffiti, illüstrasyon tasarımı
 • Sosyal medya içerik tasarımı ve yönetimi
 • Dergi sayfası, el ilanı tasarımı
 • Işıklı tabela ve lightbox tasarımı

Nasıl çalışıyoruz?

Pazarlama ve iletişim çalışmalarınızda, web sitelerinizde ya da sosyal medya hesabınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm grafik tasarım çalışmalarını sunuyoruz. Baskıya uygun katalog tasarımı ve çekiminin yanı sıra, dış cephe giydirmelerinin tasarımı, hazırlanması ve montajı ajansımız tarafından verilen hizmetler arasında.

Dijital baskı hizmetlerinde deneyimli kadromuz ile, ihtiyaç duyduğunuz tüm sektörel çalışmaları sunuyoruz. Faaliyet gösterdiğiniz alanlarda, ihtiyaç duyulan grafik tasarım öğelerini yaratıcı ve yenilikçi bir tasarım diliyle ortaya koyuyoruz. Tek kırımlı, çift kırımlı ve özel kesimli broşür tasarımı ile markanızın ihtiyaç duyduğu çözümleri sağlıyoruz.

Fotoğraf stüdyomuzu bünyemizde barındırmanın avantajı ve ürün çekimi konusundaki deneyimimizle, özgün görsel içerik üretimi sunuyoruz. Verdiğimiz grafik tasarım hizmeti sonucunda, her bir çalışma dijital alanlara uygun olmasının yanı sıra baskıya da hazır bir formatta. Kurumsal kimlik hikayelendirme ve markalaştırma sürecinde, 360 derece hizmet veriyoruz.

Çalışmalarımızda, yol haritamızı şu şekilde belirliyoruz:

 • Tasarımın temasını, bağlamını belirliyoruz
 • Uygun bir görsel dil oluşturuyoruz
 • Tasarımla ilgili gerektiği takdirde fotoğraf çekimi yapıyoruz
 • Tasarımı müşterilerimize sunmadan önce ince düzenlemeler ve kontroller sağlıyoruz
 • Dijital platformlar ya da basılı mecralar için, tasarımı yayın aşamasında sizlere sunuyoruz

Profesyonel grafik tasarım ajansı ile yola çıkın

Yaratıcı, yenilikçi ve fark yaratan bir grafik tasarım hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Grafik tasarım fiyatları, çalışmanın konseptine göre değişiklik göstereceğinden, grafik tasarım ajansı olarak fiyatlandırma öncesinde müşterilerimizle toplantı yapıyor ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Hedef kitleniz tarafından akılda kalacak ve markanızı bir adım öne çıkaracak benzersiz tasarım işleri arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.