Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Web Tasarım

İnternet, insanlar için hemen her türlü ürün ve hizmete, bilgiye erişimde akla gelen ilk alan. Markalar, kamu kurumları, bireysel girişimciler için internet sitesi bir dijital kartvizit konumunda. Web tasarım ve yazılım süreci, profesyonel bir şekilde tasarlanması ve uygulanması gereken bir süreç. Web tasarım ajansı olarak, ziyaretçilere en iyi kullanıcı deneyimini yaratacak website tasarım çözümlerini sunuyoruz

Web tasarım nedir?

Türkiye nüfusunun yüzde 85’inden fazlası internet kullanıyor. Günlük sorulara yanıt almak, bir ürün satın almak ya da incelemek için akla gelen ilk mecra internet. Web tasarım, bir internet sitesinin modern standartlarda olması adına gerekli çalışmaları kapsıyor. Web tasarımın esasları doğru uygulandığında, bu durum sitenin performansına ve dolayısıyla ziyaretçilerin memnuniyetine de yansıyor.

İyi bir web tasarım, mobil cihaz uyumlu yani responsive olmalı. Günümüzde internet trafiğinin büyük bir kısmı akıllı telefonlardan geliyor. Bir internet sitesi bilgisayar ekranı ile uyumlu olurken artık, telefon ve tabletlerle de iyi bir uyum sunmalı. Website tasarımları, sade ve bilgiye kolay erişilebilen bir yapı sunmalı. Site tasarımının diğer bir yanı, özgün ve marka kimliğini yansıtan bir yapı sunmasıdır.

Bir başka e-ticaret projemiz papatelier.co

Burada da devreye, profesyonel web tasarım ajansı giriyor. Hem yazılım hem de tasarım açısından, son teknolojilerle entegre, SEO yani arama motoru optimizasyonu için uygun bir web sitesi, markalar için başarılı bir dijital iletişimin ilk adımıdır.

Web tasarım hizmetleri kapsamında neler sunuyoruz?

İnternet sitesi, markalar için bir kimlik kartı niteliğine sahip. Günümüzde web sitesi olmayan bir marka, 50 milyonun üzerinde kullanıcısı olan bir ekosistemde yok hükmündedir. Bu nedenle küçük ve orta segmentli işletmeler (KOBİ) ve kurumsal markalar için web tasarım, üst düzey standartlara sahip olmalı. Web tasarım ve yazılım hizmeti sunan bir dijital ajans olarak, aşağıdaki çözümleri sunuyoruz:

Kurumsal web sitesi

Markalar için, kurumsal web sitesi iletişimin ilk alanı. Ürün ve hizmetlerin, marka hakkındaki bilgilerin yer aldığı siteler markanın imajının en önemli parçalarından. Şirketin değerlerini, marka hikayesini anlatan kurumsal web sitelerinde WordPress en çok tercih edilen altyapılardan. Web tasarım ajansı olarak, markanın diline uygun tasarımlar ve entegrasyonlarla, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyoruz.

E-ticaret sitesi

İşletmeler için e-ticaret, milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşma yolunda çok önemli bir adım. Türkiye’de 40 binin üzerinde marka, doğrudan kendi e-ticaret sitesi üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Web tasarım ve yazılım ajansı olarak e-ticaret, uzman olduğumuz alanlar içinde yer alıyor. SEO standartlarına uygun ve mobil cihaz uyumlu (responsive) e-ticaret siteleriyle, markanız için dijitalde önemli bir alan yaratıyoruz. Sunduğumuz e-ticaret alt yapısında öne çıkan özellikler ise şu şekilde:

  • Google Adwords ile SEM (arama motoru pazarlaması) için uygun
  • Kolay kullanılabilir yönetim paneline sahip
  • Trendyol, Hepsiburada ve Amazon Türkiye pazaryeri entegrasyonuna sahip
  • İhtiyaçlara hitap eden tasarım çeşitliliği
  • Kolay ürün ekleme
  • Kampanya ve kupon oluşturma

Deneyimli web tasarım ajansı ile yola çıkın

İnternet, bir marka için satış ve iletişim tarafında alternatif değil, en önemli kanaldır. Web tasarım sürecinde özgün, profesyonel, modern ve dönüşüm odaklı hizmetler veriyoruz. PHP, C, CSS, Java ve MySQL gibi yazılım çözümlerinde, hayal ettiğiniz tüm projeleri hayata geçiriyoruz. Web dostu temiz kodlamaya sahip, mobil uyumlu, özgün, hızlı ve SEO odaklı web siteleriyle markanızı bir adım öne taşıyoruz. Web yazılım, tasarım ve proje danışmanlığı hizmetleriyle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.